Świąteczne życzenia

Drodzy Przyjaciele i Czytelnicy NPD,
 
z okazji świąt – których celem jest przypomnienie nam o Zmartwychwstaniu Chrystusa, dzięki któremu otrzymaliśmy odkupienie z mocy grzechu i otwartą drogę do Bożego Królestwa – życzymy wszystkim i każdemu z osobna wrażliwości na prowadzenie Bożego Słowa i Ducha, a także wytrwałości w podążaniu śladami Chrystusa, o ile tylko zdecydowaliście się na poddanie Mu swego życia.
 
Niech współczesny zamęt medialny oraz królująca powszechnie manipulacja głęboko penetrująca umysły milionów ludzi nie zdołają przesłonić Wam niezmiennej prawdy, że ciągle żyjemy na froncie duchowej walki jaka toczy się między zdeprawowanym światem a Królestwem Niebios. Ta wojna rozgrywa się w sferze ducha a nie materialnie. Jej celem nie są terytoria, gospodarka, zdrowie czy relacje społeczno-polityczne, lecz nasze dusze. To właśnie o nie idzie zawzięta batalia.
 
Jednak Dobra Wiadomość o ratunku w Chrystusie, którą ponownie będziemy w szczególny sposób świętować w okresie Wielkanocnym, przypomina nam, że Chrystus na krzyżu zwyciężył siły ciemności i na końcu dziejów ludzkości to On okaże się finalnym Zwycięzcą.

Marana tha!
 
Zespół NPD

Księga przysłów (NPD) już opublikowana

15 kwietnia 2022

Księga Izajasza 19,11-17 (NPD)

15 kwietnia 2022