NT (NPD) w wersji audio

Drodzy Przyjaciele i Czytelnicy NPD,

nie próżnując w okresie wakacyjnym kontynuujemy prace nad Starym Testamentem NPD oraz publikacją audio Dobrej Wiadomości o ratunku w Chrystusie w brzmieniu NPD (kompletny NT NPD). Wygląda na to, że jest szansa, iż do końca września  zakończymy wszystkie prace związane z audio NT (NPD) i przystąpimy do finalnej produkcji w postaci płyty DVD.

Mamy nadzieję, że miłą niespodzianką będzie dla Was informacja, iż pierwsze 50 osób, które napiszą na adres wydawca@BibliaNPD.pl teksty mówiące w jaki sposób przekład NPD wpłynął na ich życie lub myślenie, otrzymają od nas gratisowy egzemplarz audio NT (NPD).

Warunki otrzymania płyty DVD:

  1. Trzeba być jedną z pierwszych 50 osób, które nadeślą swój tekst.
  2. Tekst nie powinny być krótszy niż 200 wyrazów i nie dłuższy niż 400 wyrazów.
  3. Tekst powinien być opatrzony zgodą na jego publikację:
    “Niniejszym wyrażam zgodę na publikację mojej wypowiedzi na stronie internetowej BibliaNPD.pl oraz drukiem z podaniem mojego imienia, pierwszej litery nazwiska oraz miejscowości”.
  4. Tekst powinien  być opatrzony dokładnym adresem do wysyłki pocztowej płyty DVD, co nastąpi najprawdopodobniej w październiku br.
  5. Pod adresem powinna znajdować się klauzula RODO w brzmieniu: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb wysyłki darmowej płyty DVD (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Serdecznie pozdrawiamy w PANU,

Zespół redakcyjny NPD

Księga przysłów 11,15 (NPD)

17 sierpnia 2021

Księga przysłów 11,25 (NPD)

17 sierpnia 2021