Nowy Testament (NPD) w wersji AUDIO już dostępny!

Drodzy Przyjaciele i Czytelnicy NPD,

z największą satysfakcją pragniemy wszystkich poinformować, że właśnie ukazał się audiobook pełnej wersji DOBREJ WIADOMOŚCI O RATUNKU W CHRYSTUSIE czyli Nowego Testamentu w przekładzie NPD.

Tekst został mistrzowsko zinterpretowany przez Andrzeja Seweryna i ubogacony piękną muzyką oryginalnie skomponowaną i nagraną przez Rafała Gorączkowskiego na potrzeby tego projektu. Całość trwa ponad 30 godzin.

Z uwagi na ogromną ilość danych (2,5 GB w 27 plikach mp3), audiobook został zapisany na płycie DVD. W związku z tym może być słuchany tylko na odtwarzaczach DVD lub Blu-Ray (stacje odtwarzające tylko CD nie są odpowiednie). Jednak, jeśli ktoś chciałby słuchać na innym sprzęcie (np. w samochodzie lub na telefonie z player’em mp3), to może – korzystając z komputera ze stacją DVD – przekopiować sobie całość na  USB stick lub do telefonu, aby móc słuchać ten audiobook mobilnie. Jako Wydawnictwo wyrażamy zgodę na taki zabieg, z jednym tylko zastrzeżeniem: może to być zrobione wyłącznie na własny użytek.

Płytę mogą Państwo nabyć w księgarni internetowej VOCATIO
https://vocatio.com.pl/pl/p/Nowy-Testament-NPD-audiobook/1282

Serdecznie zapraszamy na wielką duchową ucztę!

Darmowe fragmenty tej produkcji mogą Państwo posłuchać na kanale YouTube naszego wydawnictwa: 
https://www.youtube.com/channel/UCNXzsWzRz6HkC7qTNv0TE_g

Zespół Redakcyjny NPD

Nowa publikacja NPD

28 listopada 2021

VIDEO - Rozmowa Jezusa z Nikodemem - J 3,1-21 (NPD)

28 listopada 2021